Rippikoulujen ryhmäjaot 2022

 

Vuoden 2022 rippikouluryhmät on jaettu. Mikäli sinulle osoitettu ryhmä on painavista syistä epäsopiva, pyydäthän huoltajaasi ottamaan vt. nuorisotyönohjaaja Salla Natuseen yhteyttä sunnunaihin 14.11.21 mennessä. (044 0593419 tai salla.natunen@evl.fi) Emme valitettavasti voi luvata, että ryhmää pystyy vaihtamaan, sillä suurin osa ryhmistä on täynnä. Ryhmäjaot päivitetty 24.11.2021.

Rippikoulu 6 (RK6) 30.7.-5.8.2022 Mäntyharjun Lankaniemessä on peruttu vähäisen osallistujamäärän vuoksi. 

 

Lisätietoja ryhmäjaosta antaa

Salla Natunen, vt. nuorisotyönohjaaja, 044 0593419, salla.natunen@evl.fi

 

ILTARIPPIKOULU

  1. Ahvenainen Pihla Harriet
  2. Itänen Joni Petri
  3. Laaksonen Antti Eerikki
  4. Mantere Milla Maria
  5. Mattila Topi Elias
  6. Nimeä ei julkaista
  7. Nimeä ei julkaista
  8. Nimeä ei julkaista
  9. Nimeä ei julkaista
  10. Nyman Sara
  11. Ollila Liisa
  12. Paakkinen Amin Arto Julius
  13. Parikka Elias Valtteri
  14. Parikka Johannes Artturi
  15. Pennanen Eetu
  16. Pirskanen Mikael
  17. Pöyry Onni Simo Olavi
  18. Röytiö Laura Johanna
  19. Schweigert Jesse Daniel
  20. Tennivaara Arttu Eevertti Ilmari
  21. Virolainen Veera Emilia
  22. Ängeslevä Tiia Marika

RK1 5.-11.6.2022 PÄIVÄKUMPU, ORIVESI

  1. Ainiala Oskari Arttu Henrik
  2. Ansamaa Joni
  3. Björk Jere Elias Aleksanteri
  4. Grönman Ronja Emilia
  5. Hassinen Iida Anna Kaarina
  6. Helen Aku
  7. Helminen Petri Santeri
  8. Huttunen Roosa Marianne
  9. Hämäläinen Miio Otto Mikael
  10. Jääskeläinen Nicklas Anton Kasper
  11. Kallio Maija
  12. Kilponen Tanja Johanna
  13. Laitinen Iisa Erika
  14. Latvanen Mikael
  15. Maaranen Otso Ilmari
  16. Marttiin Anna-Sofia Serafiina
  17. Nokelainen Neea Anna Amanda
  18. Parikka Max Daniel Oliver
  19. Pekkola Hilma
  20. Peltola Sara Maria
  21. Pendolin Iiris
  22. Raappana Aamu
  23. Rantala Peetu
  24. Saarinen Jaakko Veikko Kalervo
  25. Sippus Onni
  26. Tiira Anna Emilia

RK2 5.-11.6.2022 LANKANIEMI, MÄNTYHARJU

  1. Alakallaanvaara Iisa Emilia
  2. Björk Henni
  3. Eskola Kalle Kristian
  4. Hakala Siru Julia
  5. Halttunen Aapo Eemeli
  6. Huvinen Nanna
  7. Laattala Lenni Heikki Eemeli
  8. Lehtinen Juuso Topias
  9. Leinonen Juuso Julius
  10. Mattila Siiri Maria Kristiina
  11. Merikukka Matias Pyry Sakari
  12. Niittylä Miko
  13. Nimeä ei julkaista
  14. Nimeä ei julkaista
  15. Nurminen Iitu Ester Sylvia
  16. Nurminen Niilo
  17. Pekkala Sanni
  18. Pärssinen Vilja Anni Vadelma
  19. Tarkiainen Jesse Emil
  20. Uurainen Juuso Aatu Johannes
  21. Valonen Sini Emilia
  22. Vartiainen Vilma Linnea
  23. Vartiainen Vilma Olivia
  24. Venemies Wilma Ilona
  25. Voutilainen Peetu Waltteri
  26. Vuorialho Paju

RK3 26.6.-2.7.2022 LANKANIEMI, MÄNTYHARJU

  1. Ahlgren Jenna Anni Kristiina
  2. Harmonen Keijo
  3. Heikkilä Tommi Marcus Sebastian
  4. Hepola Sohvi
  5. Hämäläinen Alisa Amalie Wilhelmiina
  6. Hämäläinen Veikka Pekka Nestori
  7. Ilola Emmi Amanda
  8. Jalkanen Laura Saimi Anneli
  9. Järvinen Sofia Ella Susanna
  10. Karvonen Erin Peppilotta
  11. Kiuru Veeti
  12. Kuisma Mia
  13. Lehtinen Iida
  14. Lehtinen Tatu
  15. Liukkonen Olivia
  16. Matikainen Neea Helmi Emilia
  17. Mattila Siiri Maria Kristiina
  18. Mikkola Luna Minja Linnea
  19. Nieminen Siiri Nelli
  20. Nironen Anniina Elina
  21. Pitkälä Jade
  22. Rainio Anselmi Justus Joonatan
  23. Rinne Ella Roosa Katariina
  24. Sahanen Ella Saga Maria
  25. Sillfors Aarne William
  26. Toijonen Jaakko

RK4 2.-8.7.2022 LANKANIEMI, MÄNTYHARJU

  1. Ahonen Iina
  2. Hakkarainen Aapo Elmeri
  3. Heiman Eevi
  4. Hirvikoski Kasper Eemil
  5. Huvinen Venla Mea Josefiina
  6. Häll Catarina Lahja Helena
  7. Järvinen Jalo
  8. Krats Jimi
  9. Kuitunen Eetu Ukko Tapio
  10. Kälviäinen Pinja
  11. Lahtinen Rasmus Juhani
  12. Lukka Linn Erika
  13. Mihailov Nelle
  14. Mäntynen Nico
  15. Niemi Mirjami Tyyni Johanna
  16. Nihtilä Valtti Elmeri
  17. Nimeä ei julkaista
  18. Nipuli Veeti
  19. Pajunen Lara Vuokko Matilda
  20. Perttula Jenna Maria
  21. Pitkä Lenni
  22. Simonen Kalle Aslan
  23. Talvinen Tiina Liisa
  24. Toivonen Nella
  25. Virtanen Eetu Matias
  26. Väätäinen Juuso

RK5 24.-30.7.2022 LANKANIEMI, MÄNTYHARJU

  1. Honkasalo Aleksi
  2. Hämäläinen Pertti
  3. Kauhajärvi Hilja Maria Aurora
  4. Kettu Paavo Tuomas Elias
  5. Lahtinen Luka Eemil Mikael
  6. Leppä Aatu Antero
  7. Marttinen Sofia
  8. Mäiseli Onni Mikael Jukanpoika
  9. Nimeä ei julkaista
  10. Poskiparta Eemeli Henrik Pasinpoika
  11. Poskiparta Luukas
  12. Pynnönen Aura Kaarina
  13. Sievänen Jiri Joona Mikael
  14. Silvennoinen Elmeri
  15. Volanen Laura
  16. Vuohelainen Leevi