RIPPIKOULURYHMÄT

 

 

Tältä sivulta löydät vuoden 2020 rippikouluryhmien jaot. Ryhmäjaot lähetetään vielä kirjeitse ja kirje sisältää informaatiota rippikoulusi tapaamisista ja muista menoista. Kirjeet lähetetään koteihin viikolla 45.

Kysymykset ja muut yhteydenotot voit suunnata Janna Rengolle sähköpostitse janna.renko@evl.fi tai soittamalla 050-595 8861. Perustellut muutostoiveet voit esittä 4.11. mennessä Jannalle.

 

ILTARIPPIKOULU

Heilman            Saku

Heiskanen         Sanni

Jeronen             Iina

Lamppu             Henna

Matikainen       Miisa

Naakka              Ada

Niinimäki          Niko

Nikkilä               Kaisa

Niemi                Roosa

Nurminen         Oona

Nylund              Selma

Parikka              Viivi

Simonen            Niklas

Nimeä ei julkaista

Vartiainen         Venla

Vesalainen        Aino

Viherpaju          Reijo

 

PÄIVÄRIPPIKOULU

Erjansalo           Eerika

Nimeä ei julkaista

Himanen           Aleksi

Huvinen             Miro

Nimeä ei julkaista

Kankainen         Nooa

Lumela              Topi

Mihailov            Aleksi

Pusila                 Jarkko

Rantalainen      Iivo

Ristola               Nuppu

Sairanen            Anni

Saloranta          Joonas

Nimeä ei julkaista

Syvälahti           Saku

Turtia                 Juho

 

RIPPIKOULU 1

Ahvenainen      Aada

Heinonen          Tiia

Hirvikoski          Aatu

Huvinen             Vili

Jussila                Oskari

Jääskeläinen    Heidi

Kaukonen         Aino

Kaukanen          Tuukka

Kautonen          Eelis

Kinnunen           Niko

Kinnunen           Tuomas

Kuitunen           Iina

Lahti                  Valtteri

Laitinen             Nonna

Launia               Johnny

Lehtonen          Luka

Loisa                  Eero

Lötjönen           Damien

Määttä              Siiri

Ollikainen         Oskari

Paakkinen         Tony

Parikka              Alex

Rantala             Juho

Roth                   Janette

Ruutiainen        Silja

Toijonen           Kaisa

Turve                 Santtu

Tähkänen          Rasmus

Vuorialho          Minttu

 

RIPPIKOULU 2

Ahokas              Kalle

Elokankare       Emma

Haikala             Kaapo

Heinäaho          Saku

Hovilainen        Tuuli

Hyttinen            Eveliina

Hyttinen            Miko

Hämäläinen      Pentti

Kallio                 Santeri

Kivinen              Sara

Lehtimäki          Tomi

Lukin                  Robert

Marttiin             Viljami

Moilanen          Saara

Nimeä ei julkaista

Nokelainen       Eeli

Närhi                 Heini

Peltomaa          Aaron

Pitkä                  Jutta

Rajajärvi            Konsta

Rae                    Eliel

Rautkoski          Helmi

Salonen             Milo

Savioja              Niklas

Siitonen             Arttu

Sillfors               Eedit

Sipilä                  Eetu

Taipale              Bea

Taipale              Tinja

Tähkänen          Emma

Vornanen          Iisa-Liina

 

RIPPIKOULU 3

Haavisto           Karoliina

Hassinen           Topi

Helle                  Leevi

Jalkanen            Juha

Kansanlahti      Iida

Karppinen         Laila

Kataja                Selma

Kekki                  Meeri

Nimeä ei julkaista

Lahnalahti        Lauri

Lindström         Lauri

Niemelä            Miia

Nikiforov          Nikita

Paronen            Ilona

Peltomaa          Reko

Pennanen         Joona

Pettersen          Markus

Poskiparta        Silja

Rautakoski       Opri

Rosberg            Frida

Saarinen            Raisa

Salokangas       Ville-Petteri

Seppälä             Roosa

Silmäri               Heini

Tuomela           Juho

Tuominen         Eetu

Töyrylä              Miko

Vehmassalo     Nico

Virtanen            Juuso

Virtanen            Lotta

 

RIPPIKOULU 4

Arkko                 Nikola

Bezani               Max

Endén                Venla

Heiman             Eemeli

Häll                    Casper

Hämäläinen      Nooa

Hämäläinen      Onni

Ijäs                     Maija

Järvinen            Jani

Laakso               Iina

Lehtinen            Janna

Lehtinen            Joona

Leminen            Jere

Matikainen       Juuso

Mutanen           Santeri

Nikki                  Niklas

Peltola           Peppi

Penttinen          Fanny

Saarinen            Niklas

Salonen             Santeri

Savonen            Teemu

Sirviö                 Anna

Suntiola             Aleksi

Taivaanranta     Benjamin

Tervakoski        Eerik

Ullstedt             Neela

Uusiportimo     Susanna

Vainio                Emil