RIPPIKOULURYHMÄT 2021

 

Vuoden 2021 rippikouluryhmät on jaettu. Mikäli sinulle osoitettu ryhmä on perustelluista syistä huono, pyydäthän huoltajaasi ottamaan Janna Renkooon yhteyttä 6.11. Mennessä. (050- 5958861 tai janna.renko@evl.fi) Emme voi luvata, että ryhmää pystyy vaihtamaan, sillä ryhmät ovat täynnä. 

 

Päivärippikoulu on peruttu vuodelta 2021 vähäisen osallistujamäärän vuoksi ja se on yhdistetty iltarippikouluun. 

 

Iltarippikoulu:

  1. Huovinen Oona
  2. Hölttä Aliisa
  3. Ihalainen Markus
  4. Kuivalainen Atte
  5. Mikkola Jemina
  6. Myllynen Jasmin
  7. Pöyry Veeti
  8. Rapala Reea
  9. Repo Niko
  10. Ruuskanen Riikka
  11. Nimeä ei julkaista
  12. Venemies Valtteri
  13. Virtanen Venni

RK1

  1. Alakallaanvaara Lassi
  2. Haimakainen Hilla
  3. Huovila Elisa
  4. Hyttinen Onni
  5. Hämäläinen Sinna
  6. Jassu Sanna
  7. Järvinen Saana
  8. Keinänen Leo
  9. Kiander Siiri
  10. Kilkki Olivia
  11. Laxström Samu
  12. Laxström Vanessa
  13. Moilanen Onni
  14. Naakka Aku
  15. Niemi Stella
  16. Nokelainen Veeti
  17. Nurmi Saana
  18. Ojanen Tuhto
  19. Ollila Miro
  20. Peltonen Aada
  21. Nimeä ei julkaista
  22. Pääkkönen Kaapo
  23. Saarinen Kaapo
  24. Sahuri Ella
  25. Siltala Taavi
  26. Skyttä Juho
  27. Väisänen Rasmus

RK2

  1. Behm Tomi
  2. Hinkkala Emmi
  3. Laakso Milla
  4. Lindberg Milena
  5. Mattila Ella
  6. Nurmi Julia
  7. Pirinen Jerry
  8. Rantalainen Teemu
  9. Ruuskanen Pirre
  10. Saarelainen Minttu
  11. Saarinen Helmi
  12. Saariniemi Roni
  13. Salo Onni
  14. Salonen Janna
  15. Siekkinen Paavo
  16. Stenroos Ella
  17. Taavila Aino
  18. Nimeä eii julkaista
  19. Nimeä ei julkaista
  20. Tolkkinen Miila
  21. Tuominen Nea
  22. Ukkola Oona
  23. Uosukainen Aku
  24. Vanhanen Aada
  25. Varis Valtteri
  26. Vehmassalo Veeti
  27. Värilä Vanessa

RK3

  1. Alakalhunmaa Iida
  2. Broder Netta
  3. Depner Ella-Noore
  4. Grölund Olivia
  5. Hietanen Nuppu-Linnea
  6. Huvinen Miina
  7. Hyttinen Joel
  8. Hämäläinen Alina
  9. Ikonen Erika
  10. Kaivola Antti
  11. Kankainen Helka
  12. Keskinen Väinö
  13. Kettunen Riku Henrik
  14. Korhonen Joni
  15. Kortelainen Simo
  16. Lehtinen Aarni
  17. Lehtinen Joni
  18. Lehtonen Miska Juhani
  19. Lehtonen Tuukka
  20. Leino Siiri 
  21. Leppänen Ida
  22. Lunkka Aino Edith Alice
  23. Parviainen Alina
  24. Rantalainen Aino
  25. Valonen Elli
  26. Willman Nea

RK4

  1. Gråman Jade
  2. Haanperä Jenna
  3. Isokuortti Jesse
  4. Kaija Selina
  5. Kalliola Alina
  6. Kiviniemi Senni
  7. Kolehmainen Paavo
  8. Kortiainen Malla
  9. Koskenniemi Aksel
  10. Kujala Niilo
  11. Laine Aaro
  12. Leino Lauri
  13. Liikola Riku
  14. Marttinen Venla
  15. Penttinen Paavo
  16. Putkonen Joanna
  17. Nimeä ei julkaista
  18. Nimeä ei julkaista
  19. Nimeä ei julkaista
  20. Salomaa Eemeli
  21. Seivo Aaro
  22. Turtiainen Vertti
  23. Uimonen Julius
  24. Uurainen Eemeli
  25. Vartiainen Onni
  26. Westerberg Alex